Archiv článků

Dú na středu 12.12.

M - PS str. 56, cv. 2 - píšeme šestky. S str. 4 - čteme slova a věty. Zítra jdeme do divadla na představení ZUŠ - Sněhurka a sedm trpaslíků, kdo nemá zaplaceno, nezapomene 30 Kč.
Celý článek

DÚ na pátek 7.12.

PÍS str. 4 - 3 řádky (kdo chce, může i poslední).  Slabikář str. 3 - přiřaď zbývající obrázky k písmenkům. Zítra si nemusíš brát učení, stačí jen penál a svačina. Pojedeme do Havlovic na vystoupení.  
Celý článek

Čertovské učení

Ve středu 5. prosince jsme ve třídě s napětím očekávali pekelnou návštěvu. Někdo se bál trošičku, někdo víc, někdo vůbec. Aby nám to čekání na Mikuláše ubíhalo, plnili jsme různé čertovské úkoly - na tabuli jsme ve sloupečcích hledali slova, která vyjadřovala, co by mohl čert Pepa dělat a...
Celý článek

DÚ na středu 5.12.

PL - kopie z písanky - písmeno u (3 řádky). ŽA si už děti mohou nechat doma.  Nezapomeňte si nachystat nějakou básničku nebo písničku pro čertíky ;-)
Celý článek

Adventní kalendář

Vánoce se blíží. Aby se nám na Ježíška lépe čekalo, připravila jsem dětem do třídy adventní kalendář, na kterém si odpočítáváme, kolik dní nám ještě zbývá do Vánoc.  Na zdi visí obálky s čísly. Každý den si vylosujeme, kdo obálku otevře. Uvnitř se skrývá lízátko, samolepky, LIPO bonbonky a...
Celý článek

Placené akce

Připomínám: Pátek 7.12. - Havlovický rok (vystoupení ZŠ a MŠ Havlovice) - 30 Kč. Středa 12.12. - Sněhurka a sedm trpaslíků (vystoupení ZUŠ) - 30 Kč.
Celý článek